הסיפור שלנו

זה התחיל ברעיון קטן ומשעשע שהפך להיות חלום שהתגשם אותו אנו חיות מדי יום.

אז נעים להכיר – אנו תמר דסה ומזל יצחק אייטגב. חברות בנפש ושותפות לחלום שנקרא תֶּמַרִי.

משמעות המילה תֶּמַרִי בשפה האמהרית הינה תלמיד/סטודנט - אדם שלומד על מנת להעשיר את הידע שלו. לא בכדי בחרנו בשם זה עבור המיזם שלנו.

תֶּמַרִי נוסדה בשנת 2020 מתוך מקום של צורך משמעותי עבור קהילת יוצאי אתיופיה בישראל - חוסר במשחקי התפתחות לילדים, כלי למידה חווייתיים המאפשרים רכישה של השפה והכרה של התרבות והמסורת האתיופית ממנה באנו בצורה חווייתית ונעימה.

הרצון להנגיש את הנושא למעגל הקרוב והרחוק הוביל לפיתוח משחק הקלפים הראשוני מסוגו בישראל בשפה האמהרית כדי לאפשר לכם חוויה משפחתית אצלכם בבית.

מעבר ליתרונותיו הרבים של משחק משותף, המשחק שפיתחנו מאפשר גם רכישה של שפה חדשה וכן משחק עם הדור המבוגר יותר - על כל קלף מוטבע תרגום המילה באמהרית עם איות בעברית כך שגם סבא יכול לשחק עם הנכד ללא מגבלת שפה! אנו רואים זאת כדבר אלמנטרי בתחום המאפשר לילדים ליצור ערוץ תקשורת נוסף עם הקהל הבוגר יותר.

יש לנו תרבות עשירה, יפה ומגוונת וחשוב לנו לשים אותה בפרונט בצורה נגישה לכולם. זו גם הסיבה שבחרנו להרחיב את המוצרים שלנו לא רק לתחום המשחקים אלא לתחומים נוספים אותם תגלו בהמשך. משחק הקלפים שפיתחנו בהחלט היה מתאבן שפתח לנו את התאבון לעוד.

אנו מזמינות כל אחד ואחת להיות חלק מהחזון של תֶּמַרִי  – עקבו אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם לעדכונים שוטפים.