אספקה ומשלוחים

אספקה ומשלוחים

תֶּמַרִי תדאג לאספקת כל מוצר הנרכש באתר לכתובת בישראל, כפי שהוזנה בעת הרכישה, בכפוף לתנאים המופיעים בתנאי המשלוח.

תֶּמַרִי תפעל כדי לספק את המוצרים או השירותים בהתאם לתנאי המשלוח שנבחרו על ידי הקונה בעת ביצוע ההזמנה. להלן אפשרויות המשלוח דרך האתר:

 

שליח עד הבית

משלוחים המיועדים להפצה לבתי אב – המסירה תבוצע עד 3 ימי עסקים ועד סוף יום העסקים ולאחר תיאום מול הלקוח.

משלוחים המיועדים להפצה באזורים חריגים יתבצעו עד 5 ימי עסקים. אזורים חריגים לעניין סעיף זה ולענין כל הסכם זה אזורים המופיעים בטבלת יעדים חריגים שבאתר HFD ולרבות ישובי רמת הגולן, גבול הצפון, ישובי המגזר הערבי, ישובי בקעת הירדן, ישובים מעבר לקו הירוק (שטחים) ישובי עוטף עזה, אילת, ים המלח וישובי הערבה.

בתקופות שקודמות לחגים ובמהלך החגים, ייתכנו עיכובים בזמני ההפצה, כמו כן במהלך חודש נובמבר ותחילת דצמבר (חודש חגי האינטרנט).

יום השילוח של החבילות אינו נחשב למניין ימי ההפצה.

אין כניסה לישובים וכפרים מעבר לקו הירוק בעלי סיכון בטחוני.

שינוי כתובת לאחר יציאת השליח להפצה כרוכה בעלות של שליחות נוספת.

שעות פעילות חברת השליחויות בימים א'- ה' בין השעות 8:00 – 18:00 וערבי חג בין השעות 8:00-12:00

 

e-post - נקודת חלוקה

בבעלותה של חברת HFD שליחויות ולוגיסטיקה לוקרים ונקודות חלוקה הפרוסים בפריסה ארצית והממוקמים בתחנות דלק, מרכזי קניות, קניונים, שכונות מגורים ועוד.

באמצעות הלוקרים ונקודות החלוקה הללו מאפשרת חברת HFD ללקוחותינו לקבל משלוחים בזמן שנוח לו, מבלי להמתין בבית לשליח (להלן "שירות "E-POST).

באמצעות שירות E-POST ,חברת HFD יכולה לספק את המשלוח ללקוח בתוך 4 ימי עסקים לא כולל יום את יום ההזמנה. בעניין זה, ימי הפצה אשר ייחשבו ימי עבודה הינם ראשון עד חמישי, כאשר ימי שישי, שבת וערבי חג לא יבואו במניין הימים.

לאחר הגעתה של החבילה ללוקר או לנקודת החלוקה תשלח HFD מסרון ללקוח ובו מידע הנדרש לצורך איסוף החבילה. במידה והלקוח לא יגיע בתוך 7 ימי עסקים לאיסוף החבילה מנק' חלוקה / בתוך 72 שעות לאיסוף החבילה מלוקר אוטומטי, היא תוחזר למחסן הלוגיסטי של HFD ומשם תושב חזרה אלינו. 

למרות בחירתו של הלקוח את נקודת החלוקה ייתכן ונקודת החלוקה תשתנה עקב עומס של חבילות בנקודת החלוקה שנבחרה.

 

תנאי משלוח

אין תֶּמַרִי אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה של תֶּמַרִי לרבות שביתות וכיוצ"ב.

במידה ומסיבה כלשהי לא יתאפשר ביצוע משלוח לכתובת מסויימת, החנות רשאית לבטל את ההזמנה ובלבד שתזכה את הלקוח במלוא סכום ההזמנה, כולל המשלוח שלא בוצע (למעט במקרה שבו המשלוח יצא ללקוח אך מסיבות שאינן תלויות בשליח ו/או בדואר לא ניתן היה להגיע ליעד, במקרה כזה דמי המשלוח לא יזוכו).

הובלת ומשלוח המוצרים שנרכשו באתר תעשה על פי התקנון של הגוף באמצעותו מתבצעת ההובלה והאספקה של המוצרים. גוף השילוח או מי מטעמו רשאים לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי/ הצגה של כרטיס האשראי/ הצגת תעודה מזהה של בעל כרטיס האשראי או כל תעודה אחרת, וכן את חתימתו של בעל כרטיס האשראי, הכול בכפוף לנהלים וההנחיות שנקבעו על ידי גוף השילוח ואין תֶּמַרִי נושאת באחריות בקשר להוראות אלו או מסירה מאוחרת או העדר מסירה מסיבות הנעוצות בגוף השילוח. לא יתאפשר איסוף עצמי של מוצרים.

חישוב זמני אספקת המוצרים מתייחס לימי עסקים  בלבד, דהיינו ימים א' עד ה', ולמעט ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג,  וימי שבתון, אשר אינם באים במניין הימים.

במידה ויגרמו עיכובים באספקת המוצר התלויים בספק של תֶּמַרִי  או במבצע השליחות, תֶּמַרִי  תהא פטורה מאחריות בגין עיכובים אלה ולא תהיה לרוכש כל טענה ו/או תביעה נגד תֶּמַרִי ו/או מי מטעמה בקשר עם עיכובים באספקה.

אחריות לאובדן משלוח שהושאר מחוץ לבית בכתובת המשלוח (ארון חשמל / חצר בית פרטי) לא תחול אם התקיימו 2 התנאים הבאים:

הלקוח אישר בסמס חוזר להשאיר את החבילה מחוץ לביתו.

השליח מצלם את מקום השארת החבילה בכתובת.